Iнтернет-магазин ELEKTROPLUS.COM.UA пропонує величезний вибір електротехнічного обладнання. Клієнтами нашого магазину є як приватні особи, так і архітектори, дизайнери, будівельні компанії. ELEKTROPLUS.COM.UA – це широкий асортимент світильників на будь-який смак: від вишуканої класики до модернового стилю Hi-Tec, від провідних європейських виробників – компаній: RECCAGNI ANGELO(Італія), Kolarz (Австрія), Arredo Luce(Італія), Ideal Lux(Італія), Wunderlicht (Німеччина), ALFA (Польща), Preciosa(Чехія), N&B Light(Україна), GLOBO(Австрія) ),Blitz (Німеччина), Ultralightsystem(Китай), LenaLighting(Польща), ЄЛІМ(Україна)і багато інших європейських фабрик вибір який здатний задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Також великий вибір технічного освітлення, низьковольтного обладнання , електрофурнітури.

Відмінним методом нашої роботи є підбір потрібного обладнання для Вас з урахуванням Ваших інтересів.

Для зручності покупців наші менеджери також виїжджають на об'єкти для узгодження замовлень із клієнтом безпосередньо на місці.

Наш магазин відкритий для Вас 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, ми готові обслуговувати Вас 24 години на добу, щоб принести вам масу приємних емоцій!

Ми з радістю забезпечимо Вас інформаційною підтримкою (каталоги) та всіма необхідними консультаціями. Адже, як показує практика, купуючи продукцію в нашому магазині, кожен залишається задоволений поєднанням ціни, закладеної ідеї та якістю втілення.

Ви можете зробити замовлення: через сайт - цілодобово, та за телефоном (093)-801-78-75, (098)-387-17-38 з 10-00 до 18-00 з понеділка до п'ятниці або написавши нам на e-mail : info@elektroplus.com.ua